Ekran Klavyesi İndir

sanal ekran klavyesi indir

Ücretsiz Ekran Klavyesi
Ücretsiz ekran klavyesini indirebileceğiniz adres: freevirtualkeyboard.com

 

Bu hem ücretsiz indirme hem de değişik sürümlerini görebilme ve dil seçeneklerine ulaşabilme imkanı veren sitedir; direk giriş için TIKLAYINIZ. 

 

Online Güvenlik

Sanal ekran klavyesi ile kendinizi güvene alın; çevrimiçi güvenli durma; ekranda keyboard yazılımları olan ve klavyeden yazdıklarınızı kaydeden yazılımlara karşı önemli bir uygulamadır.

Kullanması basit; indirin; çalıştırın ve kurulmuş olur; zaten masaüstü ya da programlardan “Free Virtual Keyboard” şeklinde de görebilirsiniz.

 

Hem mail açarken; hem site hesaplarına; xat registere ya da sitenize girme ile banka işlemleri ya da Facebook Twitter gibi hesaplarda güvenlik açısında önerilen bir sistemdir; bu klavyenin görünürlüğünü de değiştirebilirsiniz; aynı zamanda tıkladığınızda hangisinin tıklandığını da gizleyebilirsiniz; çoklu sistemi vardır.

 

Xatyardim.com olarak çevrimiçi güvenlik için önerdiğimiz bu ekran klavyesine yukarıda yazı içinde verilen linke tıklayarak ya da http://freevirtualkeyboard.com/ giderek indirebilirsiniz.

Bilgi yazısıdır, xrc sonx

2 Responses to “Ekran Klavyesi İndir”

  1. peder diyor ki:

    bu ekran klavyesi indir için tıkladığımda indikten sonra onu şeffaf yapmak transparan yamak istiyorum oluyor mu öyle

  2. imparator diyor ki:

    en baba internet kullanıcısı bunların hiçbirine ihtiyaç duymayandır :)

İlgili Yazıya Yorum Yap?


Devamını oku:
xat renk kodları
Xat Renk Kodları

Pratik Olarak Renk Kodları Bu yazımızda işinize yarayacak pratik olarak sunduğumuz renk kodlarını sizlere sunduk. Daha çok kullanışlı ve en...

Çankaya Hastanesi
Ankara Çankaya Hastanesi Online Randevu

Çankaya Hastanesi'nden Randevu Alma Çankaya Hastanesi, sağlık bakanlığına bağlı ancak özel olan sağlık kurumlarından biri… Ankara’nın en meşhur özel hastanelerinden...

Kapat