Ekran Klavyesi İndir

sanal ekran klavyesi indir

Ücretsiz Ekran Klavyesi
Ücretsiz ekran klavyesini indirebileceğiniz adres: freevirtualkeyboard.com

 

Bu hem ücretsiz indirme hem de değişik sürümlerini görebilme ve dil seçeneklerine ulaşabilme imkanı veren sitedir; direk giriş için TIKLAYINIZ. 

 

Online Güvenlik

Sanal ekran klavyesi ile kendinizi güvene alın; çevrimiçi güvenli durma; ekranda keyboard yazılımları olan ve klavyeden yazdıklarınızı kaydeden yazılımlara karşı önemli bir uygulamadır.

Kullanması basit; indirin; çalıştırın ve kurulmuş olur; zaten masaüstü ya da programlardan “Free Virtual Keyboard” şeklinde de görebilirsiniz.

 

Hem mail açarken; hem site hesaplarına; xat registere ya da sitenize girme ile banka işlemleri ya da Facebook Twitter gibi hesaplarda güvenlik açısında önerilen bir sistemdir; bu klavyenin görünürlüğünü de değiştirebilirsiniz; aynı zamanda tıkladığınızda hangisinin tıklandığını da gizleyebilirsiniz; çoklu sistemi vardır.

 

Xatyardim.com olarak çevrimiçi güvenlik için önerdiğimiz bu ekran klavyesine yukarıda yazı içinde verilen linke tıklayarak ya da http://freevirtualkeyboard.com/ giderek indirebilirsiniz.

Bilgi yazısıdır, xrc sonx

3 Responses to “Ekran Klavyesi İndir”

  1. peder diyor ki:

    bu ekran klavyesi indir için tıkladığımda indikten sonra onu şeffaf yapmak transparan yamak istiyorum oluyor mu öyle

  2. imparator diyor ki:

    en baba internet kullanıcısı bunların hiçbirine ihtiyaç duymayandır :)

İlgili Yazıya Yorum Yap?


1 + = dört

Önceki yazıyı okuyun:
xat lang power
Xat Lang Power

Xat Dil Değiştirme Özelliği Xat grubunuzun dilini değiştirme; özelleştirme ve bireyselleştirme gücüdür; listede çıktığında sınırlı idi ve şu anda limitli;...

Kapat