Gizli Maç İzleme Siteleri 2013

Gizli maç izleme siteleri 2013

Canlı Spor Karşılaşmalarını İzleme Adresleri
Diğer yazılarımızda gördüğünüz maç izleme siteleri genellikle bilinen adresler olmasına karşın şimdiki 3  site pek bilinmiyor; geçen denememizde de hem şampiyonlar ligi hem de Avrupa ligleri için donmadan izlemeyi bulabildik.

Bunun için Proxy ya da DNS değiştirirseniz daha iyi giriş imkanı var ancak bunlar pek bilinmediği için şu anda yasaklı değiller.

Sözünü ettiğimiz siteler: http://www.lshunter.net/  ile  www.vipbox.tv/  ve http://smotrisport.eu/ uluslararası spor müsabakalarını sunan ve canlı yayın yapan bir kuruluşlar.

Spor Dışı Görünümler
3 sitede de dil desteği ile saat farkı bakma ve ileri tarihler ile iletişim geri bildirim formu yer almasına karşın baktığınız zaman Lshunter kendi içerisinde video gibi yayın yaparken vipbox dışarı link veriyor; smotrisport ise içerisinde pek çok farklı link ve gösterimlerle pek çok lig ve alt liglerden de maçlar gösterebiliyor. 

Futbol, Tenis, Basketbol, Beyzbol, Voleybol, Box, Motor Yarışları, Amerikan Futbolu, Hentbol, Rugby Futbolu, Hokey, Golf, Güreş gibi spor türleri 3 sitede de bulabilirsiniz.

Açılmama Sorunu
Bu sorunu çözmek ve http://www.lshunter.net/  ile  www.vipbox.tv/  ve http://smotrisport.eu/  giriş  için DNS değiştirmenizi öneririz; genel olarak Google DNS olan 8.8.8.8 ile 8.8.4.4 işe yararken diğer DNS adreslerine de bakabilirsiniz.
Bununla birlikte proxy ile uğraşmadan direk hotspotshield kullanabilirsiniz; bunu hotspotshield.com üzerinden indirebilirsiniz.

 Benzer Siteler
Bunlar hem benzer yazı hem de kategorilerde örneklenmekle birlikte altta verilen bağlantılar da işinize yarayabilir:

Uyarı: Bu siteler açılmadığı taktirde giriş için denenen yöntemler ve işlemler kullanıcı bilgisinde ve sorumluluğunda olan işlemlerdir; Süper Lig için önermiyoruz çünkü yasal sorunlar çıkmakla birlikte ip adresiniz riske girebilir :)

Kişisel yazıdır; uygunsuz gördüklerinizi iletişimden bildiriniz, XRC Xat Yardım.com

İlgili Yazıya Yorum Yap?


Devamını oku:
xat foe gücü
Xat Foe Gücü

2013 İlk Güçlerinden Xat Foe gücü listede 250 Xats ve Limitsiz olarak yer aldı. Yeni xat gücü aynı zamanda 2013...

xat site açma
Xat Site Kurma

Xat'ın Temel Görevi Xat.com chat sisteminin biliyorsunuz ki temel görevi kullanıcıların site kurmasına hizmet etmesidir. Bedava sohbet grubu kurmak oldukça...

Kapat