Stopstream

stopstream canlı maç izle

Online Spor Keyfi
Stopstream.tv online maç izleme, canlı donmadan futbol keyfi yaşama sitelerinden birisidir.

 

Ülkemizden girişi kısıtlı ve yasaklı olan bir site; en önemli nedeni de telif hakkı nedeniyle verdiği yayınlar. Girişte sorunu DNS değiştirerek çözebilirsiniz ama bu maçları donarak izlemenize olanak verir.

 

Kesin Çözüm
Manuel proxy değiştirin demiyorum çünkü bunu yapmanız zaman alıcı; uygun proxy ip adresi bulmak zor ki çok yavaşlatıyor.

 

Daha hızlı ve kesin çözüm için bence hotspotshield.com deneyin; hızlı kurulumlu ve yeni versiyonunda bağlantıyı kesme; yeniden bağlanma ya da kaldırma seçenekleri var; başka ülke ip si gibi görünerek istediğiniz siteye giriyorsunuz.

Bir diğer avantajı da donmadan izleme keyfi; bu da canlı izlemenize olanak sağlıyor. Ancak önerimiz maç bittikten sonra hotspot shield uygulamasında uygulamayı durdurun ve normal girin.

 

Stopstream Gibi Siteler
Stopstream.tv gibi online canlı maç izleme siteleri arasında trgoals.tv, sportlemon.tv ile thefirstrow.eu ya da myp2p.pe gibi siteleri şimdilik verebilirim.

 

Fazlası ve daha çok site için yeni yazı ve maç izle kategorisi bakınız.
Ayrıca önemli not: Bu sitelerle alakamız yoktur; bu bilgilendirme yazısıdır. Kaliteli ve donmadan gerçek dev ekranda maç keyfi için ilgili yayının maçları için kaydolmanızı öneririz.

 

İlgili Yazıya Yorum Yap?


Önceki yazıyı okuyun:
TheFirstrow.eu Sports
TheFirstrow.eu Sports

Online Maç İzle Eski adı ile p2p4u olan yani p2p4u.net sitesi şimdiki şekli ile TheFirstrow.eu futbol izlemenin bir diğer alternatifi....

Kapat