TheFirstrow.eu Sports

TheFirstrow.eu Sports

Online Maç İzle
Eski adı ile p2p4u olan yani p2p4u.net sitesi şimdiki şekli ile TheFirstrow.eu futbol izlemenin bir diğer alternatifi. Canlı maç izleme keyfini burada çıkarabilirsiniz.

Sadece futbol izleme değil, aynı anda diğer spor branşları için de karşılaşmalar yer alıyor.

Yasaklı Site
Ancak normal olarak giremezsiniz; normal giriş için DNS değiştirin. Bu siteyi açar ama maçlar donar.

Kesintisiz giriş ve izleme için proxy değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için de yasaklı sitelere giriş yazımıza bakabilirsiniz.

P2p4u.net yaptığı yayından dolayı pek çok yerde yasaklı olsa da sizler thefirstrow.eu üzerinden de giriş yapamıyorsanız yeni adres olan http://www.firstrow1.eu/ denemenizi öneririrz; güncel ve çalışan site adresidir.

Diğer Seçenekler
TheFirstrow.eu yanı sıra buna benzer sitelere de giriş yapabilirsiniz.

Bunlar arasında sportlemon.tv ile stopstream.tv en çok bilinenler; xat sitesinde ise daha çok trgoals.tv bilinse de pek çok maçta donuyor.

Ayrıca livesports, livestream gibi site ya da aramalar da işinize yarayabilir.

Daha fazlası ve detaylı bilgiler; diğer siteler için alttaki benzer yazılara ya da ilgili maç izle kategorisi bakmanızı öneririz :)

İlgili Yazıya Yorum Yap?


Devamını oku:
Hahasport.com canlı maç izle
HahaSport.com Online Canlı Maç İzle

Canlı Spor Karşılaşmalarını İzleme Adresi: HahaSport.com www.HahaSport.com uluslararası spor müsabakalarını sunan ve canlı yayın yapan bir kuruluş; http://HahaSport.com/ sitesi genel giriş sitesi. Spor...

xat chat
Xat Chat

Xat Chat Sitesi Hakkında Xat.com chat sitesi 1997 de domaini alınan 2006 da chat hizmetine başlayan daha önce resim hizmetleri...

Kapat